Колегія суддів змагань з ВСТ

Склад колегії
Голова колегії


Секретар колегії
Член колегії
Член колегії
Член колегії
Член колегії

Колегія суддів Тернопільської ОФСТ має право присвоювати кваліфікаційні категорії юного судді, судді другої та першої категорії.

Реєстр суддів Тернопільської області можна знайти на офіційному сайті ФСТУ за посиланням.

Чинне Положення про суддів зі спортивного туризму можна завантажити ТУТ.


Діючі вимоги щодо присвоєння категорій спортивним суддям

   Юний суддя Суддя ІІ категорії  Суддя І категорії Суддя Національної категорії
Стаж Немає (вік від 14 років) 2 роки (вік від 16 років) 2 роки після присвоєння попередньої категорії
Суддівство 3 змагань,
будь-які посади,
дистанції будь-якого класу
8 змагань, не нижче 2 класу (можлива заміна 1-го суддівства 2-а на дистанціях І класу; не більше 4-х замін)

АБО

6 змагань туристських спортивних походів будь-якої складності (можлива заміна 1-го суддівства випуском чи заліком 2-х туристських спортивних походів; не більше 3-х замін)

АБО

випуск чи залік 12-и туристських спортивних походів не нижче 2 к.с.
10 змагань (з яких не менше 5-и – всеукраїнські) з дистанціями не нижче IV класу в якості члена ГСК (можлива заміна 1-го суддівства 2-а на посаді помічника начальника дистанції або заст. головного секретаря або старшого судді; не більше 3-х замін), та з дистанціями не нижче ІІІ класу в якості головного судді, заст. головного судді (з виду, суддівства, безпеки) або головного секретаря (можлива заміна 1-го суддівства 2-а на посаді члена ГСК; не більше 3-х замін)

АБО

10 змагань з туристських спортивних походів (з яких не менше 4-х – всеукраїнські) не нижче 4 к.с. (можлива заміна 1-го суддівства випуском чи заліком 2-х туристських спортивних походів не нижче 4 к.с.; не більше 3-х замін)

АБО

випуск чи залік 12 туристських спортивних походів не нижче 3 к.с. (з яких не менше 6-и  – 4 к.с.)
6 всеукраїнських або міжнародних змагань з дистанціями не нижче IV класу (3 з яких не нижче V класу) у якості члена ГСК (у половині з яких необхідно виконати обов’язки головного судді, або заступника головного судді з виду чи суддівства, або головного секретаря)

АБО

4 всеукраїнські або міжнародні змагання з туристських спортивних походів не нижче 5 к.с. (в одному з яких у якості члена ГСК) (можлива заміна 1-го суддівства випуском чи заліком 2-х туристських спортивних походів не нижче 5 к.с.; не більше 2-х замін)
Семінари будь-який семінар  підготовки та підвищення кваліфікації спортивних суддів семінар підготовки та підвищення кваліфікації спортивних суддів ІІ або І категорії за 24-годинною програмою всеукраїнський семінар підготовки та підвищення кваліфікації спортивних суддів І категорії за 24-годинною програмою