Новини‎ > ‎

З прийдешнім Новим роком!

опубліковано 31 груд. 2018 р., 13:12 Тернопільська ОФСТ

Рік під номером 2018 завершується. Для кожного з Нас він, без сумніву, приніс щось позитивне, радісне, так і певні труднощі чи хвилини смутку. Але життя триває, і воно не завжди повинно бути веселим та безтурботним, адже негаразди гартують Наші душі і зміцнюють Наші серця.

Тож в останні секунди сьогоднішнього вечора пригадайте усе те, що викликало посмішки на обличчі, як Вашому, так і тих, хто біля Вас. І таким чином візьміть цей позитив і радість у новий 2019 рік, не залишивши місця у Вашому новорічному наплічнику для журби й проблем минулого. 

Нехай прийдешній рік подарує Вам добробут та злагоду. Сторицею нехай він примножить радість та віру. Віру в те, що завтра неодмінно зійде сонце. Віру в те, що буде мир і злагода між Нами усіма. Віру в чудеса!

І не забувайте, що справжні чудеса трапляються в горах, пустелях, печерах, лісах, джунглях врешті решт! Подорожуйте, надихайтесь новими враженнями, медитуйте у своїх подорожах, пізнавайте світ і людей навколо, бо так Ви зможете пізнати найбільшу тайну цього світу - самих Себе.

Нехай у новому році усі Ваші досягнення, а особливо спортивні, примножуються, і бажання досягнути більшого втілюється в життя!

Із новим 2019 роком!!!
Comments