Новини‎ > ‎

Водний туризм 2018 року стартував!

опубліковано 5 квіт. 2018 р., 23:59 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 5 квіт. 2018 р., 23:59 ]

Традиційно, ранньою весною, коли тільки сходить сніг, туристи «водники» збираються у мальовничому куточку українських Карпат в урочищі Шандра поблизу смт. Вигода Долинського району Івано-Франківської області, щоб позмагатись у вправності долати гірські потоки річок Свіча та Мізунка.

Всеукраїнські змагання «Карпатські ралі 2018» складались із змагань на двох дистанціях – «Ралі» та «Спринт», класи плавзасобів – катамарани двомісні, катамарани чотиримісні, каяк одномісний. Загалом приймали участь у змаганнях 126 спортсменів.

За результатами двох днів змагань команда Тернопільської області зайняла IV місце і 4 спортсмени виконали норматив кандидата в майстри спорту (Хомета Андрій, Солиджук Руслан, Шушваль Віктор, Ільків Анатолій), та 7 членів команди — I-й спортивний розряд (Арсенич Василь, Бучицький Василь, Микитюк Олег, Мельничук Андрій, Гайнюк Олексій, Яблінчук Михайло, Перцович Дмитро).

Тернопільська обласна федерація спортивного туризму вітає команду і бажає вдалого виступу на Чемпіонаті України, який буде проходити з 26 по 30 квітня на річці Чорний Черемош.

Дякуємо за надану можливість взяти участь у цих змаганнях Управлінню фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації (керівник В.Мацикур)!