Новини‎ > ‎

Виступ Тернополян на Кубку Бугу

опубліковано 7 трав. 2017 р., 22:12 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 7 трав. 2017 р., 22:12 ]

З 29 квітня по 2 травня 2017 року неподалік села Грушівка Первомайського району Миколаївської області відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму - відкриті змагання Миколаївської області "Кубок Бугу". На змагання приїхало 22 команди з дев'яти областей, які виступали на дистанціях третього та четвертого класу, і які були розподілені по двох вікових групах - молодшій та старшій.

Нашу область в молодшій віковій групі представляла команда "КРОК" Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді (тренер Борщ С.В.), яка змагалась на трьох дистанціях третього класу. Загалом в молодшій віковій групі брало участь 14 команд з 9 областей України.

В перший день змагань юні туристи змагались на особистій дистанції з командним заліком. Особливістю дистанції було те, що умови проходження та перелік етапів учасникам повідомляли за добу до старту. В підсумку чемпіоном серед хлопців став Пелехатий Денис з Тернополя, обігнавши двох представників з Миколаївської області, які посіли друге та третє місце. Серед дівчат найкращий результат на дистанції показала Семеляк Олександра з Тернополя, обійшовши суперниць з Херсона та Миколаєва, які посіли відповідно друге та третє місця.

В командному заліку команда "КРОК" Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді посіла 2 місце поступившись команді з Миколаївського центру туризму. Третє місце посіла команда з Дніпропетровської області.
На другий день змагань, спортсмени змагались на довгій дистанції "Крос-похід". І знову ж таки перше місце виборола команда Миколаївського центру туризму, слідом за ними на другому місці розташувалась команда "КРОК" Тернопільського обласного центру туризму, а третє місце посіла команда з Херсонської області.

В останній день змагань учасники змагались на командній смузі перешкод. На цій дистанції спортсменам знову доводилось обдумувати тактику проходження лише напередодні і коригувати її під час подолання технічних етапів. 

Найкращий біговий час показала команда "КРОК" Тернопільського обласного центру туризму, обігнавши на декілька секунд команду з Миколаєва. Але заробивши більше штрафних балів, ніж конкуренти, команда з Тернополя в підсумку посіла друге місце. Перше місце дісталося Миколаївській команді, а третє місце посіла команда Полтавського центру туризму.

У загальному заліку місця розподілились наступним чином: 3 місце посіла команда Полтавського центру туризму, 2 місце виборола команда "КРОК" Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді, 1 місце зайняла команда Миколаївського центру туризму. Переможці та призери змагань були нагородженні Кубком, грамотами та медалями.

Вітаємо учасників команди "КРОК" Тернопільського обласного комунального центру туризму з успішним виступом на Кубку України та бажаємо нових перемог та звершень у майбутніх змаганнях!!!