Новини‎ > ‎

Відкриті змагання смт.Козова з пішохідного туризму

опубліковано 12 квіт. 2017 р., 05:00 Тернопільська ОФСТ

2 квітня в Козові відбулись відкриті змагання з техніки пішохідного туризму (смуга перешкод з особистим заліком), яку проводив відділ туризму і краєзнавства Козівського будинку дитячої та юнацької творчості. Змагання проводились у двох вікових групах на дистанції першого класу як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. Такий спортивний захід проводиться не вперше і слугує єдиній меті – популяризації спортивного туризму серед дітей шкільного віку, підвищення їх кваліфікації в цьому виді спорту, а участь більш досвідчених спортсменів, які вже мають присвоєні розряди, дає можливість збільшити ранг дистанції і, таким чином, сприяти спортивному росту початківців.

На змагання були запрошені школярі з м.Тернополя, учасники СТК "Легіон" (керівник Денис Цветинович) та команди "Крок" ТОКЦСТЕУМ (керівник Сергій Борщ). З огляду на кількість заявлених учасників та можливості організаторів представники з інших регіонів не запрошувались.

Всі учасники показали хорошу підготовку та волю до перемоги.

Переможцями серед старшої віової групи стали Денис Пелехатий ("Крок") та Ірина Скушка ("Легіон"). Друге місце посіли Дмитро Блажевич ("Легіон") та Олександра Семеляк ("Крок"), а третє місце дісталось Вячеславу Хавалку (Козівський БДЮТ) та Катерині Рожко ("Крок").

В молодшій віковій групі найспритнішими туристами виявились Олег Гулик ("Крок") та Софія Осадко ("Крок"). Другий результат показали В'юк Денис ("Легіон") та Злата Лясота ("Крок"), а за ними на третьому місці знаходяться Андрій Новосад ("Легіон") та Анастасія Цілінська ("Легіон").

Хочеться висловити побажання в проведенні таких змагань обласного масштабу на дистанціях малого класу, які б давали можливість та логічну послідовність в підготовці учасників для виступу на дистанціях II та III-го класів.