Новини‎ > ‎

Участь в особистому чемпіонаті України з пішохідного туризму

опубліковано 14 трав. 2018 р., 00:26 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 14 трав. 2018 р., 00:30 ]

З 4 по 7 травня тепле чернігівське сонце зустрічало спортсменів з різних куточків України на особистому чемпіонаті з пішохідного туризму. Не могли оминути цю подію і спортсмени з Тернопільщини. На змагання було відряджено 5 членів ОФСТ, членів спортивно-туристського клубу "ЛЕГІОН" Оксану Токар, Романа Мороза, Івана Заставного, Ірину Скушку та Ярослава Котовича.
Чемпіонат проводився у двох заліках - серед дорослих та юніорів, а також паралельно було проведено чемпіонат серед студентів.

На спортсменів чекали дві непрості дистанції 5 класу. У перший день змагань учасники долали 5-годинний крос-похід за вибором. Кожен етап дистанції мав різні варіанти подолання, серед яких спортсмени повинні були обрати собі один, який їм найбільше до снаги. Проте вибір мав і свої межі: всі варіанти і маршрути мали відповідати найменшим вимогам до дистанції 5 класу. Тому спортсмени попередній вечір провели з калькуляторами та зошитами, рахуючи бали, продумуючи різноманітні варіанти тактик.

Успіх на цій дистанції мала Оксана Токар, завоювавши 3 місце серед дорослих а, в заліку юніорів Оксана стала чемпіонкою.

Другий день змагань приготував для учасників не менш складну дистанцію. На смузі перешкод спортсмени долали яри по переправах, траверси та здійснювали спуски і підйоми умовно потерпілих, що виявилось однією із найскладніших задач дистанції. Тут високі результати показала Ірина Скушка, яка виборола 3 місце серед дорослих та стала чемпіонкою серед юніорів.

У загальному заліку серед дорослих Оксана Токар завоювала 4 місце, а серед юніорів Оксана Токар стала Чемпіонкою України, Ірина Скушка виборола бронзу.

Тут можна переглянути інтерв'ю Івана Заставного на чернігівському місцевому ТБ.