Новини‎ > ‎

Тернополяни – срібні призери Кубку України з водного туризму «Карпатські ралі 2019»

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 00:51 Тернопільська ОФСТ

З 22 по 24 березня на ріках Свіча і Мізунка в Карпатах відбулися перші в сезоні змагання з водного спортивного туризму. Команду Тернопільської області представляли спортсмени з Тернополя, Збаража і Чорткова. Загалом у Кубку України прийняли участь 119 спортсменів із різних областей України. Боротьба за призові місця була запеклою, у якій наші хлопці показали себе достойно.

Команда складалася з екіпажу 4-місного катамарану, 2-місного катамарану та одномісної байдарки – каяка. Змагались на двох дистанціях «Ралі» на річці Свіча та «Спринт» на річці Мізунка. Для нашої команди важливу роль відіграло те, що ми провели попередні тренування на цих річках і найскладніших порогах, хоча пороги не зразу нам здалися. Екіпажі катамаранів четвірки і двійки під час тренування перевернулися у найскладнішому порозі «Кривуля», як наслідок — зламане весло і розбита губа спортсмена. Зате річка додала нам бадьорості, освіживши нас льодяною водою і ми успішно подолали всі дистанції з пристойним результатом.


Екіпаж катамарана четвірки у складі Романа Наджоги, Віктора Артемовича, Олега Єфимчука та Дмитра Мотринчука на дистанції «Ралі» здобули 2 місце, а на дистанції «Спринт» хлопці були четвертими. В особистому заліку серед катамаранів четвірок Тернополяни були на 3 місці.

Екіпаж катамарану двійка у складі Андрія Мельничука та Андрія Хомети у важкій бротьбі серед 19 команд зайняли на цих же дистанціях 5 і 7 місця відповідно. Наш каякер Яремчук Богдан також виступив достойно. Йому було найважче долати дистанції гірських бурхливих рік, але він боровся до кінця, що дало змогу нашій команді в загальному заліку отримати 3 місце.


Також з нами були і молоді спортсмени, які на цих змаганнях набиралися досвіду і підвищували свою спортивну майстерність.

Наступним етапом виступів на змаганнях команди Тернопільської обласної федерації спортивного туризму є Чемпіонат України на річці Прут у місті Яремче.


Comments