Новини‎ > ‎

Стартові внески на змаганнях області

опубліковано 22 січ. 2018 р., 00:33 Den Tsvetynovych   [ оновлено 22 січ. 2018 р., 00:43 ]
У зв'язку із недостатнім фінансуванням та необхідністю покращення матеріального забезпечення змагань зі спортивного туризму рішенням Президії ТОФСТ від 24.12.2017 року було встановлено розмір обов'язкових індивідуальних внесків на участь у змаганнях, що проводить федерація:
  • для членів федерації - 10 грн.
  • для решти - 30 грн.
Оплата здійснюють тільки спортсмени, які безпосередньо стартують на дистанціях змагань, одноразово за кожні змагання незалежно від кількості дистанцій на них. Спортсмени, які не сплатили встановлений індивідуальний заявочний внесок, до участі в змаганнях не допускаються.

Спортсмени, які на момент початку змагань не сплатили щорічний членський внесок до ФСТУ, можуть бути допущені до змагань на умовах для осіб, які не є членами ФСТУ. Підставою для визначення членського статусу учасника змагань є офіційний реєстр членів ФСТУ.

Порядок сплати заявочного внеску вказується в положенні про змагання і може здійснюватися як попереднім перерахуванням коштів на рахунок ОФСТ, так і безпосередньо при проходженні мандатної комісії змагань. Кошти від сплати індивідуальних заявочних внесків за участь у змаганнях можуть бути використанні виключно для проведення  цих змагань.