Новини‎ > ‎

Шановні любителі мандрівок!

опубліковано 12 бер. 2017 р., 03:23 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 12 бер. 2017 р., 03:24 ]
Починається найбільш популярний та сприятливий сезон для проведення туристських походів. Під час мандрівок ви маєте можливість побачити на власні очі красу рідної природи, ознайомитися з історією, культурою, традиціями різних куточків України, перевірити свою фізичну та технічну підготовку, відчути смак подолання перешкод власними силами, відчути на собі дух колективізму та взаємодопомоги в невеликому автономному колективі  туристській групі під час походу. 

Проведення походу залежить, в першу чергу, від вашого бажання та ініціативи. Можна самостійно вибрати район походу, розробити маршрут, підготувати спорядження та продукти, зібрати групу однодумців, розподілити обов'язки, і в дорогу!

Але чи варто робити це "на хлопський розум", відмовляючись від порад досвідчених туристів, від досвіду туристських груп, які пройшли пішки або на лижах, проїхали на велосипедах, пропливли на катамаранах, байдарках тисячі кілометрів в різних регіонах нашої Батьківщини та інших країн?

Отримати інформацію, яка посприяє тому, щоб ваш похід став більш цікавим, приємним та безпечним, можна в розділі Колегії суддів → обласна МКК або скориставшись порадами консультантів МКК.

Бажаємо вам цікавих подорожей, нових відкриттів, спортивних досягнень і завжди вірних, надійних друзів поруч!