Новини‎ > ‎

Рівень спортивної майстерності областей за 2016 рік

опубліковано 25 січ. 2017 р., 04:16 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 31 січ. 2017 р., 03:00 ]

Традиційно Федерація спортивного туризму України по підсумках року визначає рівень спортивної майстерності територіальних федерацій по результатах виступів на всеукраїнських змаганнях. Оцінка проводиться по методиці Мінмолодьспорту України. Всі області України та м.Київ діляться по своїй "вазі" (економіка, населення) на три групи. Тернопільська - в третій групі.

Для визначення рейтингу затверджена таблиця, в якій визначаються бали за 1-6 місця, зайняті командою, з наступною диференціацією: чемпіонати для дорослих, кубки для дорослих, чемпіонати серед молоді та юніорів, чемпіонати серед юнаків.

Тернопільська ОФСТ по підсумках 2016 року зайняла в своїй групі друге місце. Основний внесок зробили туристи-пішохідники.

Команда ТСК "Вершина" (тренер Т.Серба), виборола третє місце на смузі перешкод та в загальному заліку на чемпіонаті України туристських походів, що проходив в досить суворих умовах на початку жовтня в Карпатах.

Успішно виступили пішохідники на Кубку України (тренер Ю.Бельков) та літньому чемпіонаті (тренери Д.Цветинович та Р.Мороз).

Зробила свій внесок на чемпіонаті України і команда юнаків (тренер С.Борщ).

Вагомий внесок водників за виступи на чемпіонаті України "Черемош-2016" та Кубку України на Південному Бузі (тренер Д.Мотринчук).

В минулому році команди ОФСТ мали можливість виступити на всіх змаганнях, які входили в календарний план ФСТУ. Це результат роботи тренерів, а також велика заслуга управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації (начальник управління В.Мацикур), яке знайшло можливість профінансувати поїздки спортсменів.