Новини‎ > ‎

Про членські внески у 2018 році

опубліковано 20 січ. 2018 р., 01:02 Den Tsvetynovych
У зв’язку із необхідністю фінансової підтримки діяльності ФСТУ в 2018 році вводиться відповідний Фінансовий регламент, який передбачає надходження фінансів з різних джерел, в т.ч. членських внесків від членів ФСТУ та індивідуальних внесків за участь у всеукраїнських та регіональних змаганнях.

На підставі постанови президії ФСТУ № 17 від 02.12.2017 р. "Про фінансове забезпечення статутної діяльності Федерації" та керуючись Статутом, президія Тернопільської ОФСТ прийняла рішення:
 1. Встановити наступний розмір індивідуальних членських внесків у Федерацію спортивного туризму України на 2018 рік:
  - для дорослих — 60 грн. на рік,
  - для молоді до 18 років (за датою народження на момент сплати) — 24 грн. на рік.
 2. Встановити термін здачі членських внесків — 1 раз на рік до 15 березня поточного року.
 3. Вступний внесок сплачується при вступі в члени ФСТУ в розмірі щорічного внеску в 7-денний термін з дня прийняття рішення про прийом до ФСТУ.
 4. Рекомендується проводити сплату членських внесків організовано в колективах організацій, підприємств, навчальних закладів, туристських клубів та секцій.
Можлива індивідуальна сплата членських внесків по реквізитах, які надасть Президія обласної федерації спортивного туризму.
Які переваги мають члени ФСТУ?
 • По-перше, пільговий стартовий внесок на всі змагання, які проводяться ФСТУ та її місцевими осередками на території України.
 • По-друге, отримання кваліфікаційної категорії спортивного судді з туризму (особа, яка не є членом ФСТУ отримати її не може).
 • По-третє, отримати першочергову підтримку участі в усіх спортивних та навчальних заходах, які проводить Федерація спортивного туризму.