Новини‎ > ‎

Особисто-командна першість Тернопільщини з водного туризму серед дорослих

опубліковано 26 черв. 2017 р., 22:18 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 26 черв. 2017 р., 22:19 ]

Змагання відбулися в місті Чортків на річці Серет. Учасниками заходу були команди з Тернополя, Чорткова, Заліщицького та Збаразького району. Загалом 48 учасників, 6 команд та спортсмени, які приймали участь в особистому заліку по класах плавзасобів. Як для літа – це хороший показник, оскільки багато туристів, які займаються водним туризмом, на цей період працюють інструкторами і не змогли взяти участь у цьому заході. Покращити результат організатори змагань спробують вже восени, коли буде проведено Чемпіонат області в Тернополі.

Гостинна Чортківщина тепло прийняла учасників змагань, а природа сприяла погодніми умовами. На урочистому відкритті змагань був присутній міський голова Шматко Володимир Петрович. Тернопільська обласна федерація спортивного туризму в особі президента федерації Старичкова Валерія Павловича щиро дякує за надану можливість провести такі змагання в Чорткові. Мер міста висловив пропозицію, щоб такі змагання в них проводити щорічно і має бажання розвивати водний туризм в місті. Зі своєї сторони голова комісії з водного туризму Мотринчук Дмитро Іванович пообіцяв допомогти кваліфікованими суддями, інструкторами, плавзасобами для проведення тренувань та походів. На таких позитивних нотах ми розпочали наші змагання!

Учасники змагалися на трьох дистанціях: «Спринт» - коротка гонка, «Слалом» - подолання ділянки річки з природніми та штучними перешкодами-воротами та «Слалом командний» - подолання тієї самої дистанції, але всією командою.

Нагороди виборювали в трьох класах плавзасобів: байдарки двомісні, катамарани двомісні та катамарани чотиримісні.

Серед байдарочників переможцями на дистанції «Спринт» стали учасники команди Збаразького району Попович Ігор та Єфимчук Олег. Між катамаранами-двійками рівних не було команді міста Тернопіль, її учасники Андрійчук Сергій та Кошулинський Назарій. Між катамаранами-четвірками в напруженій боротьбі перемогу здобула команда Заліщицького району – Мотринчук Іван, Андрусяк Юрій, Осадчук Костянтин, Романишин Нестор.

На дистанції «Слалом» серед двомісних байдарок перемогу здобули Наджога Роман та Гончарук Ольга з Тернополя, а між катамаранами першими були Мотринчук Іван, Андрусяк Юрій, Осадчук Костянтин, Романишин Нестор із Заліщик та Андрійчук Сергій і Кошулинський Назарій з Тернополя.

Найцікавішою була дистанція «Слалом командний». Перемогу здобула команда Збаразького району - Попович Ігор, Єфимчук Олег, Лобас Олександр, Марцинишин Назарій. Друге місце в Тернополя, треті – команда із Заліщик.

В загальнокомандному заліку по всіх дистанціях і класах плавзасобів кубок отримала команда міста Тернопіль, друге місце – Збаразький район, третє – Заліщицький. Головна суддівська колегія бажає учасникам змагань вдалих стартів, перемог і добре літом відпочити, набратися сил і вперед до нових звершень!!!

Тернопільська обласна федерація спортивного туризму висловлює щиру подяку громаді міста Чорткова в особі міського голови Шматка Володимира Петровича, начальнику відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Віктору Нагірному та працівникові центрального стадіону цього ж міста Борису Провальному.

Велика подяка начальнику Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Мацикуру Віктору Степановичу за підтримку розвитку спортивного туризму в області та Україні!

Підготував: Дмитро Мотринчук