Новини‎ > ‎

Кубки області в приміщенні - післяслово

опубліковано 23 бер. 2018 р., 12:01 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 23 бер. 2018 р., 12:02 ]

10 та 17 березня в спортивному залі Тернопільської ЗОШ 16 ім. В. Левицького відбулися змагання за Кубок Тернопільщини зі спортивного туризму в закритих приміщеннях серед юнаків та дорослих відповідно, присвячених 100-річчю бою під Крутами.

10 березня 7 команд юнаків зі Зборова, Козови та Тернополя змагались між собою на дистанції ІІ класу. Учасники вправлялися в наведені та проходженні переправ, подоланні скельних етапів та в'язанні вузлів.

Найкращий результат продемонструвала команда «КРОК» Тернопільської ЗОШ 16 ім. В. Левицького, і посіла відповідно 1 місце. Друге місце виборола команда «КРОК» Тернопільского обласного комунального центру туризму краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Третю сходинку посіла команда Козівського БДЮТ.

17 березня позмагатись між собою приїхало 15 команд дорослої вікової групи на дистанції ІІІ класу, а саме 8 команд з Тернополя, 3 команди з Києва, 2 команди з Козови та по одній команді з Микулинців та Зборова.

Учасники демонстрували свої вміння в наведенні та подоланні переправ, вертикальних та скельних підйомів, скельного траверсу та спуску потерпілого.
Найкраще із завданням впоралась команда «КРОК» Тернопільського обласного комунального центру туризму краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, яка посіла почесне 1 місце. За нею на 2 місці розташувалась команда «Легіон-1». Третє місце виборола команда «КРОК» Тернопільської ЗОШ 16 ім. В. Левицького.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубком Тернопільської обласної федерації спортивного туризму.