Новини‎ > ‎

Кубок України серед юнаків

опубліковано 9 бер. 2017 р., 22:51 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 9 бер. 2017 р., 22:52 ]

З 2 по 5 березня 2017 року в м. Полтаві відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. В змаганнях взяло участь 17 команд з 11 областей України, загалом 120 спортсменів.

Нашу область представляла команда “КРОК” Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді, під керівництвом Сергія Борща. До складу команди увійшли учні 8-9 класів Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. В. Левицького, на базі якої і займаються юні спортсмени.

Програма Кубку України включала в себе дві дистанції ІІІ класу: особисто-командну та командну “смугу перешкод”, за підсумками яких визначався володар Кубку.

В перший день юні спортсмени змагались на особисто-командній дистанції, яка відзначалась своїми масштабами та розмахом завдяки тому, що була побудована в спортивному комплексі “Розсошенці”, що поблизу Полтави.

Найкращими серед хлопців став Єгор Качаєв, вихованець Миколаївського ОЦТКЕУМ, друге місце посів Віталій Виборний з Херсонської області, третє місце дісталось Денису Пелехатому з команди “КРОК”, вихованцю Тернопільського ОКЦТКСЕУМ.

Серед дівчат перше місце виборола Дарина Циб, учасниця команди «Бригантина» Чернігівської області, друге та третє місце посіли Олександра Семеляк та Катерина Рожко з команди “КРОК” Тернопільського ОКЦТКСЕУМ.

В загальному заліку першого дня змагань на особисто-командній дистанції “смуга перешкод” найкращою виявилась команда “КРОК” Тернопільського ОКЦТКСЕУМ. Другою виявилась команда Миколаївського ОЦТКЕУМ, а третє місце дісталось команді з Дніпропетровська.

Другий день змагань розпочався в спортивному залі ЗОШ І-ІІ ст. №15 м. Полтави на дистанції командній “смуга перешкод”. Спершу учасники долали перешкоди усією командою, потім розділялись на трійки та знову об’єднувались, щоб разом подолати певні технічні етапи та фінішувати на дистанції.

Найкраще з завданням впоралась команда з смт. Талалаївка Чернігівської області, посівши перше місце. За ними слідували їхні земляки з команди «Бригантина» Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської області. Третє місце дісталось Полтавському ОЦТКУМ. Команда «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ посіла шосте місце.

В загальному заліку місця розподілялись по найменшій сумі місць двох дистанцій. І як не дивно, чотири команди-призери попередніх дистанцій отримали однакову суму місць, між якими і мав визначатись переможець та призери Кубку України. Тому тут вступило в дію правило, що при рівності результатів перевагу отримує команда, що посіла краще місце на командній дистанції «смуга перешкод». Відповідно, місця розподілились наступним чином.

Переможцем Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях стала команда «Бригантина» Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Гутак В.А.), з сумою місць – 7 (на особисто-командній смузі – 5 місце, на командній смузі – 2).

Друге місце посіла команда Полтавського ОЦТКУМ (тренер Криворучко А.В.), з сумою місць – 7 (на особисто-командній смузі – 4 місце, на командній смузі – 3).

Третє місце дісталось Миколаївському ОЦТКЕУМ (тренер Гладка О.В.), з сумою місць – 7 (на особисто-командній смузі – 2 місце, на командній смузі перешкод – 5).

Четверте місце посіла команда «КРОК» Тернопільського ОКЦТКСЕУМ (тренер Борщ С.В.), з сумою місць – 7 (на особисто-командній смузі – 1 місце, на командній смузі – 6).