Новини‎ > ‎

Конференція ТОФСТ

опубліковано 20 груд. 2015 р., 23:17 Den Tsvetynovych   [ оновлено 19 січ. 2016 р., 22:40 користувачем Тернопільська ОФСТ ]
20 грудня 2015 ркоу в приміщенні Тернопільскої ЗОШ №24 пройшла конференція обласної федерації спортивного туризму. В роботі конференції взяли участь 27 делегатів, які представляли 154 члена федерації. На конференції було обговорено сучасний стан туризму в області та перспективи його розвитку, а також було встановлено основні пріоритетні завдання на наступний рік.

Конференція провела вибори президента та віце-президента федерації. Ними стали, відповідно, Валерій Старичков? директор обласного туристського клубу та Оксана Пшенична, директор обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Ревізійну комісію обрали у складі Катерини Білоус, Романа Романишина та Ігора Подольського.

Цього тижня заплановано провести вибори членів комісій з видів туризму, а в перспективі - переглянути склад колегії суддів змагань з видів туризму та спортивних походів (ОМКК).
Comments