Новини‎ > ‎

Відбувся Кубок області з пішохідного туризму в приміщенні

опубліковано 22 лют. 2017 р., 00:57 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 22 лют. 2017 р., 00:58 ]

18 лютого 2017 року у спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 ім. В.Левицького відбувся Кубок Тернопільщини зі спортивного туризму з виду пішохідний туризм) в закритому приміщенні. Змагання були проведенні за сприянням Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та обласної федерації спортивного туризму.

Змагання проводились у двох вікових групах: серед юнаків – учасники 2000-2004 року народження, які були представленні 10-ма командами з 5 районів області (Зборівський, смт.Великі Бірки, Теребовлянський, Козівський, Почаївський та м.Тернопіль) та серед дорослих – учасники 2001 року народження та старші, які були представлені 7-ма командами.

Команди змагались на короткій дистанції «Смуга перешкод» ІІІ класу, що дало можливість переможцям виконати нормативи на присвоєння І спортивного розряду. Учасники долали підйом по скелі, навісну переправу, піднімали умовно потерпілого та виконували ще чимало цікавих та складних туристських прийомів.

У підсумку переможцями змагань в дорослій віковій групі стала команда «Eclipse - 1» Почаївського БДТС (тренер Бєльков Ю.А.) у складі: Дрепко Юрій, Лановецька Лариса, Лящук Віктор та Домашич Павло.

Друге місце посіла команда «Легіон - 1» з м. Тернополя (тренери Мороз Р.Я., Цветинович Д.О.) у складі: Біловус Олександр, Яріш Петро, Токар Оксана та Кузів Максим.

Третє місце виборола команда «Легіон - 2» (тренери Мороз Р.Я., Цветинович Д.О.) у складі: Базунова Вікторія, Заставний Іван, Ленько Каріна та Цветинович Денис.

Серед юнаків місця розподілились наступним чином.

Переможцями змагань стала команда «КРОК» Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (тренер Борщ С.В.) у складі: Андрусик Каріна, Калабай Анастасія, Семеляк Олександра та Цапай Мар’ян.

Друге місце посіла команда «КРОК» Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. В.Левицького (тренер Борщ С.В.) у складі: Рожко Катерина, Веселик Катерина, Найдух Назар та Пелехатий Денис.

Третє місце виборола команда Козівського БДЮТ (тренер Медведєв О.І.) у складі: Стецина Сергій, Хавалко В’ячеслав, Паньків Дмитро та Леснікова Надія.

Командам-переможцям серед дорослих та юнаків вручено кубки.

Переможці та призери змагань, а також їх тренери були нагороджені дипломами Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Протоколи змагань знаходяться тут: юнаки, дорослі.