Новини‎ > ‎

ІІ етап Кубку області з пішохідного туризму

опубліковано 10 бер. 2016 р., 04:50 Den Tsvetynovych   [ оновлено 17 трав. 2016 р., 22:33 користувачем Тернопільська ОФСТ ]

Минулої неділі гостинно приймала туристів-спортсменів Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №29. Тут відбулась Відкрита першість м. Тернополя зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях присвячена пам'яті Героїв Крут, що проводилась в рамках Кубку області з пішохідного туризму (другий етап).

Змагання провів Комунальний заклад Тернопільської міськради “Центр творчості дітей та юнацтва” за підтримки Управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту та Управління освіти і науки Тернопільської міськради. Головним суддею змагань був Петро Білоус, методист КЗ ТМР “ЦТДЮ”, суддя національно категорії, а головним секретарем — Катерина Білоус, завідуюча відділом організаційно-масової роботи КЗ ТМР “ЦТДЮ”, суддя другої категорії.

Помірятись спортивно-туристською майстерністю зібрались команди з Теребовлянського, Козівського, Зборівського та Збаразького районів, а також запрошені гості та добрі друзі з м. Вінниці та м. Києва. Файне місто Тернопіль представляли команди ЛЕГІОН ЦТДЮ, ЛЕГІОН ГОРГАНИ, КРОК ТЗОШ №16 та КРОК ТОКЦТКСЕУМ. Всього у змаганнях взяло участь 108 спортсменів (28 команд), з яких 16 — кандидати в майстри спорту України.

Змагання проводились в трьох вікових групах. Найбільш юні туристи змагались в молодшій віковій групі на особистій дистанції першого класу складності. Для них цікавим та захопливим було подолання переправи під самою стелею спортивного залу, а також самостійна організація спуску з цієї ж переправи.

Більш досвідчені туристи, віком від 13 до 17 років змагались в середній віковій групі на дистанції третього класу складності, а найдосвідченіші — в старшій віковій групі, також на дистанції третього класу. Дистанції цих вікових груп складались з трьох окремих частин з різним принципом подолання: перша — особиста, коли спортсмен самостійно долає всі туристські перешкоди; друга — зв'язки, коли перешкоди долаються двома спортсменами в “зв'язці”; і тертя, найбільш класична, — командна.

За результатами змагань в молодшій віковій групі серед дівчат всі призові місця завоювали учасниці команди ЛЕГІОН ЦТДЮ (тренер Заставний І.Б.), а саме Олександра Годович — ІІІ місце, Соломія Долінська — ІІ місце та Вікторія Ремезовська — І місце. Серед хлопців призерами стали Олександр Луцишин (ІІІ місце) та Олег погорілий (ІІ місце), учасники команди турклубу “Гермес” (м. Вінниця, тренер Добровольський М.П.), а переможцем став Роман Бучко з команди КРОК ТОКЦТКСЕУМ (тренер Борщ С.В.).

В загальному заліку серед команд молодшої вікової групи ІІІ місце виборола команда турклубу “Арабіка” з м. Києва (тренер Платоненко В.І.), ІІ місце посіла команда вінницького турклубу “Гермес” (тренер Добровольський М.П.), а переможцем стала команда ЛЕГІОН ЦТДЮ (тренер Заставний І.Б.).

Серед учасників середньої вікової групи призові місця посіли команди КРОК ТОКЦТКСЕУМ — ІІІ місце та КРОК ТЗОШ №16 — ІІ місце (тренер Борщ С.В.). Переможцем змагань середньої групи стала команда ЛЕГІОН ЦТДЮ (тренер Цветинович Д.О.).

В запеклій боротьбі між учасниками старшої вікової групи ІІІ місце зайняла команда ЛЕГІОН ЦТДЮ (тренер Мороз Р.Я.), ІІ місце посіла команда Вінницької ОФСТ (тренер Лукіянчук Д.О.), а переможцем стала команда ЛЕГІОН ГОРГАНИ (тренер Мороз Р.Я.).

Фотографії зі змагань можна знайти за посиланням.