Новини‎ > ‎

Чемпіонат Тернопільщини з пішохідного туризму серед дорослих

опубліковано 10 черв. 2016 р., 05:28 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 10 черв. 2016 р., 05:28 ]
Останніми вихідними в урочищі Красівка Тернопільського району відбувся Чемпіонат області зі спортивного туризму з виду пішохідний туризм серед дорослих. На змагання з'їхались 6 команд що представляли 5 районів області.
Змагання проводились на двох командних дистанціях: рятувальні роботи та смуга перешкод. Дистанції були IV класу складності, що дозволило переможцям виконати норматив розряду кандидат в майстри спорту.

Перша дистанція, рятувальні роботи, яка відбувалась в суботу, потішила учасників своєю неординарністю. На більшості етапів командам доводилось надавати допомогу та переправляти умовно "потерпілих" учасників з різними травмами - від переломів до непритомності. Всі команди змогли подолати її повністю і вкластись в заданий час, що є досить позитивним моментом. За результатами призові місця розділили між собою команди Зборівського Технічного Коледжу (ІІІ місце), ТСК "Вершина" (смт. В. Бірки - ІІ місце), а переможцем стала команда Легіон (м. Тернопіль).

Наступного дня туристи змагались на дистанції смуга перешкод. Її особливістю було те, що умови команди дізнались напередодні самих змагань, що додало особливої цікавості. Проте це не стало завадою і всі команди відмінно справились з усіма етапами дистанції. Результати цього дня повністю співпадали з результатами попереднього - всі 6 команд зайняли ті ж самі місця.

В загальному заліку місця розподілились так:

  • ІІІ місце - Зборівських Технічний Коледж
  • ІІ - ТСК "Вершина
  • І - Легіон

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними призами. Команда-переможець змагань буде представляти нашу область на Чемпіонаті України в липні.


Організатори виказують щиру подяку Управлінню фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, а зокрема - начальнику управління Мацикуру В.С. та Відділу туризму Тернопільської ОДА в особі Яворського Н.І. за підтримку та допомогу в підготовці та проведенні Чемпіонату.

Протоколи змагань можна знайти тут.

Comments