Новини‎ > ‎

3-й Чемпіонат області серед юнаків з велотуризму (підсумки)

опубліковано 7 трав. 2017 р., 09:04 Тернопільська ОФСТ   [ оновлено 7 трав. 2017 р., 09:04 ]
З 26 по 29 квітня 2017 року був проведений ІІІ Чемпіонат Тернопільщини серед юнаків з велосипедного туризму в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів "Спорт для всіх в парках і скверах", що був присвячений Володимиру Джусу - благодійнику, винахіднику, першому презмденту Українського інституту Америки. Змагання проводились в урочищі Франчиха, що на околиці с. Чернихівці, Збаразького району.

Ранг змагань - шостий, клас дистанцій - ІІ.

На велосипедних трасах Чемпіонату стартувало 30 учасників, які представляли 6 команд з різних куточків Тернопільщини. Спортсмени змагались в особистому заліку на трьох дистанціях: фігурне водіння велосипеда, тріал, велокрос, результати яких формували залік комплексної дистанції. Четвертою була довга дистанція велоралі, яку учасники долали командами по 4 особи, з обов'язковою участю в ній однієї дівчини.

У підсумку перших двох днів змагань в особистій першості на комплексній дистанції місця серед юнаків розподілились так:
 1. Шумайко Віталій (Збараж)
 2. Мацикур Максим (Тернопіль)
 3. Федорук Володимир (Почаїв)
Серед дівчат призери були наступні:
 1. Сиримула Софія (Збараж)
 2. Соколовська Вікторія (Почаїв)
 3. Сташків Мар'яна (Тернопіль)
В загальному заліку на комплексній дистанції лідером стала команда м.Збаража. За ними слідує команда м.Тернополя, а тертіми виявилась команда м.Почаєва.

Вирішальним у розподілі командної першості Чемпіонату став третій день змагань. Лише двом команднам, Почаєва та Збаража, вдалось у повній мірі подолати досить складну дистанцію велоралі. Решта команд з певних причин не спромоглись у контрольний час впоратись із завданнями, визначеними Умовами дистанції.

У підсумку загальнокомандного заліку Чемпіонату команди розташувались у такому порядку:
 1. м. Збараж
 2. м. Почаїв
 3. м. Тернопіль
 4. Бучацький р-н
 5. смт. Підволочиськ
 6. Заліщицький р-н